«

»

Print this نوشته

نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۳

 

اسامی و عکس های نفرات برتر کنکور سراسری گروه های آزمایشی ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان سال ۱۳۹۳ را در ادامه مشاهده نمایید.

 

نفرات برتر رشته ریاضی فیزیک

             
 

نفر اول

یاسمن سعیدی

تهران

نفر دوم

نگین یغمایی

تهران

نفر سوم

صدرا صفادوست

تبریز

نفر چهارم

شایان نیک کار

اصفهان

نفرپنجم

امید چهره گشا

اصفهان

 
 

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/1r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/2r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/3r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/4r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/5r.jpg

 
             
 

نفرششم

سپند فرقدانی چهاسوقی

اصفهان

نفرهفتم

مهسا خوش نما

اصفهان

نفرهشتم

میعاد لقایی

بابل

نفرنهم

امیر نوری پور

آمل

نفر دهم

مهدی بخشی

تبریز

 
 

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/6r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/7r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/8r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/9r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/r/10r.jpg

 
             

 

 

 

نفرات برتر رشته علوم تجربی

             
 

نفر اول

سید شایان پورمیربابایی

آستانه اشرفیه

نفر دوم

آناهیتا نجفی

رشت

نفر سوم

  سید زهرا موسوی  

شیراز

نفر چهارم

مهسا دولتشاهی

خرم آباد

نفرپنجم

مهسا صمدی

اصفهان

 
 

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/1t.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/2t.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/3t.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/4r.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/5t.jpg

 
             
 

نفرششم

فاطمه فاضلی فرد

خرم آباد

نفرهفتم

آرین آیتی

اصفهان

نفرهشتم

 فراست رجبی نیاسانی 

لنگرود

نفرنهم

علیرضا رضایی

میانه

نفر دهم

حسین خاکپور

کاشمر

 
 

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/6t.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/7t.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/8 t.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t/9t.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/t10 t.jpg

 
             

 

 

 

نفرات برتر رشته علوم انسانی

 

             
 

نفر اول

علی ولایی

شمیرانات

نفر دوم

صدیقه ضبیحی

شمیرانات

نفر سوم

    امید شمس اللهی    

تهران

نفر چهارم

    الهام حبیب زاده    

تهران

نفرپنجم

فاطمه حسن زاده گرده

تهران

 
 

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/1.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/2.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/3.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/4.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/5.jpg

 
             
 

نفرششم

سپند فرقدانی چهاسوقی

اصفهان

نفرهفتم

مهسا خوش نما

اصفهان

نفرهشتم

میعاد لقایی

بابل

نفرنهم

امیر نوری پور

آمل

نفر دهم

مهدی بخشی

تبریز

 
 

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/6.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/7.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/8.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/9.jpg

http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/e/10.jpg

 
             

 

 

نفرات برتر رشته هنر

 

             
 

نفراول

طارا فرسادفر

شمیرانات

 

نفردوم

مهتا منصوری تهرانی

تهران

 

نفرسوم

آوا تدین

شمیرانات

 
 

 http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/honar/1.jpg

 

 http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/honar/2.jpg

 

 http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/honar/3.jpg

 
             

 

 

نفرات برتر رشته زبان

 

             
 

نفراول

محمد مرادی شهمیری

تهران

 

نفردوم

سروش ثابتی

مشهد

 

نفرسوم

ریحانه باقری

اصفهان

 
 

 http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/zaban/1.jpg

 

 http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/zaban/2.jpg

 

 http://dl.soalsara.ir/files/konkoor/zaban/3.jpg

 
             

 

 

Permanent link to this article: http://soalsara.ir/post/544

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.